10/2018

„Kolo nám přináší pocit svobody. Ta díky Kolofogu nikam nezmizí ani po narození potomka.“

Letos jsme náš vozík a kočárek v jednom KoloFogo poslali na testy do dvou redakcí – online cyklistického magazínu MTBS.cz a do redakce německého BIKE Magazinu. Jako první ukončili testování kluci z MTBS.cz, jmenovitě Honza Měšťák. Měl náš vozík k dispozici delší dobu, a tomu odpovídá i důkladný rozbor, který mu věnoval (díky za to 🙂 ). Mimo to k testu v redakci natočili i moc pěkný video.

Kolofogo nám bylo společníkem po dobu dvou nejkrásnějších měsíců v roce. Rtuť teploměru přestala atakovat tropické hodnoty a listí se začalo krásně zabarvovat do podzimních tónů. To nám dovolilo Kolofogo důkladně prověřit ať již na cyklostezce za barákem nebo na trailech v přilehlém Kokořínském údolí, přičemž nám nekladlo podmínky kam můžeme a nemůžeme jet,” stojí v závěru testu.

“Pasažéra Kolofogo zahalilo bezpečností a komfortem jak před vlivem počasí nebo našimi rozmary při výběru trasy a dané stopy. Ano, pár neduhů jsme v něm našli. Například co se týče kočárkového setupu, ale nesmíme zapomenout, pro co bylo Kolofogo především stvořeno, a to jako vozík za kolo, který svou funkci plní na 110 %. Kočárkový setup, který můžete využít na pěší výlety nebo inline, je jen bonusem, který tento vozík nabízí.

Kolo nám přínáší pocit svobody. Ta díky Kolofogu nikam nezmizí ani po narození potomka,” uzavírá recenze.

Přečtěte si celý test na MTBS.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *