Vystavujeme v Olomouci

Od středy 14. února je náš vozík k vidění na přehlídce českého designu v Olomouci, a to až do 18. února v zánovní budově Envelopy na třídě Kosmonautů. Stavte se.

Tahle výstava se koná vůbec poprvé. Náš vozík bude stát v obřím proskleném atriu, kde mimo jiné sídlí i vyhledávané Bistro Paulus. Je pro nás velkou ctí vystavovat po boku takových jmen jako jsou Lasvit, Vasky nebo Prim. Děkujeme.

„Smyslem výstavy je přivést do Olomouce přední české značky, které pracují s designem a jejichž práce je oceňovaná doma i v zahraničí. Zároveň jsme vytipovali nastupující značky a startupy, které se teprve etablují na trhu. Každý rok také chceme návštěvníkům ukázat, jak vypadal design v našem regionu v minulém století, tentokrát jsme zvolili olomouckou čokoládovnu Zora,“ vysvětlil manažer projektu Pavel Vysloužil. Součástí expozice jsou i díla Jana Dostála, jednoho z nejzajímavějších českých sochařů současnosti.

Vedle našeho vozíku budou v Envelopě k vidění kolekce hodinek Prim ze společnosti Elton hodinářská, pivní sklo od Pilsner Urquell, novinky od zlínské obuvnice firmy Vasky, lustry od sklářů z Lasvitu či studia Šípek&Špalek, kolekce betonových výrobků od společnosti Cementum a ekologické hračky a stavebnicové prolézačky značky Antonie Emma. Tak se stavte, budete-li mít cestu 😉