Vyměň kyvku za delší s větším kolem

S jarem přicházíme s jedinečnou nabídkou pro všechny majitele našeho modelu Tahoe. Pro všechny, kteří uvažují o tom, že by svůj vozík upgradovali na verzi Air 24.

Nabízíme, že od vás odkoupíme kratší kyvnou vidlici a výměnou vám za výhodnější cenu pošleme delší kyvku společně s větším 24tipalcovým kolem. Ušetříte 1090 Kč.

Delší kyvku budete moct použít jak s větším kolem, tak s vaším stávajícím, 20tipalcovým kolem. Jinými slovy od nás získáte komplet Set 24, kterým Váš vozík upgradujete na model Tahoe 24 Air.

My od Vás za pevnou cenu odkoupíme kratší kyvku, ať je v jakémkoliv – ovšem použitelném 🙂 stavu. Vy díky tomu za celý set zaplatíte jen 3.299 Kč namísto 4.389 Kč, které normálně účtujeme.

Postup je následující : v našem e-shopu objednejte zvýhodněný Set 24 (https://kolofogo.com/produkt/set-24-kolo-24-palcu-a-delsi-kyvka/), my vám jej pošleme. Než vše připravíme a zabalíme, demontujte vaši stávající, kratší kyvku, a zabalte ji, ideálně do menší krabice. Až k vám přijede kurýr PPL (den předtím vám dáme vědět), předá vám balík se Setem 24 a současně si od vás převezme krabici s kratší kyvkou, na kterou jen nalepí štítek s předtištěnou adresou. Ten si přiveze s sebou, vy se o nic nemusíte starat.

Máte-li k tomu jakékoli dotazy, napište nám na info@redfleck.cz