Kdo jsme

Firmu jsme založili v roce 2013. Pár dlouhých měsíců jsme strávili vývojem a testováním a pak jsme nějakou dobu výrobu jen zadávali jinam, to jest vyráběli jsme v dodavatelských firmách.

Naši vlastní výrobu jsme rozjeli v lednu 2016. Byl to sice radikální, ale nutný krok, který jsme jakž takž vybalancovali (marná sláva, ale zařizovat z ničeho kovovýrobu přece jen není žádná legrace). Nicméně, vyšlo to. A díky tomu jsme dnes schopni nejen vyhovět leckterému přání šitému na míru, ale hlavně poskytovat rychlý a kvalitní servis.

Co se vlastního vozíku týče, naším cílem bylo vyrobit univerzální stroj pro bikery, který by sloužil zároveň jako kočárek a který by se dal využít co nejdéle. Sami dobře víme, jak rychle děti rostou, a tak jsme přišli s nápadem, který se nám samotným zdál užitečný – totiž že si na vozík snadno přiděláte kompaktní odrážedlo. Vozík tak můžete využívat déle, hlavně pak v období, kdy už dítě sice nebaví strávit v něm celý výlet, na druhou stranu není ještě schopno samo delší jízdy. Takhle může střídat vozík s jízdou na odrážedle.

První vozík jsme zkompletovali koncem roku 2013 a poprvé s ním vyjeli do světa v únoru 2014.

Snažíme se odvádět kvalitní práci. Odměnou jsou pro nás spokojení zákazníci. Máme velkou radost, že jsou už nejen z Česka, ale i ze Slovenska, Německa, Rakouska, Švýcarska, Francie, ze Skandinávie či z USA.

PAVEL ČERNÝ

pcerny@redfleck.cz

Pavel celou věc rozjel. Dal dohromady šikovné lidi, kteří měli chuť zkusit si něco nového. Dodnes je spoustě z nich vděčný minimálně za čas, který práci na vozíku věnovali. Nemluvě o společně sdíleném nadšení. Pevně doufá, že je to fakt bavilo a rád by s drtivou většinou z nich spolupracoval dál. Pavel je původní profesí žurnalista. Ve firmě má na starosti leccos. Koordinuje hlavně výrobu a obchod. Obracejte se na něj s poptávkami, dotazy i s tipy.

MGR. ZUZANA ČERNÁ

zuzana.cerna@redfleck.cz

Zuzka má na starosti hlavně vývoj veškerého příslušenství, a protože je profesí výtvarnice, tak i celou vizuální identitu firmy. Obratně zvládá zdokonalovat miminkovník či ochrannou fólii na madlo (obojí i sama vyrábí) a současně v InDesignu připravit podklady pro inzerci nebo pro vývěsní štít. Výtvarničinu jako takovou nepověsila na hřebík, a tak ještě navíc dva dny v týdnu učí ve výtvarném studiu v Dolním Újezdě. Uvítá dotazy a tipy k už jmenovanému příslušenství, které neustále vylepšuje.

MARTIN CARVA

carva@redfleck.cz

Martin je mimořádně zručný a precizní řemeslník. Ba co víc, má i skvělé nápady. Zajišťuje výrobu i servis. Se stejnou bravurou svařuje i obsluhuje soustruh. Bez něj bychom neexistovali. To on dal dohromady všechny přípravky, na kterých se dnes vozík sériově vyrábí. Současně má i velký podíl na vývoji všech nových věcí. Martin se sice k e-mailu tak často nedostane, bude ale rád, když mu napíšete. Třeba o tom, že Vám jeho práce udělala radost.

DANA VARMUSOVÁ

varmusova@zenmex.cz

Dana je ekonomka, ale moc fajn. Je tu hlavně pro nás a my ji máme rádi už jen proto, že nám od začátku fest drží palce. Může to znít jako fráze, ale Dana nám tak říkajíc vidí do žaludku – ví přesně, jak na tom jsme, a čísla bývají někdy hodně neúprosná. Když Vás pak v momentech, kdy na tom firma není nejlépe, účetní jen nehoní s tím, co všechno a kdy jste měli udělat, ale současně pro Vás má i jedno dvě milá slova, pak to fakt potěší. Doufáme, že jí to jednou budeme moct vrátit i s úroky. Na Danu se obracejte, když nám budete vystavovat fakturu. Nebo když naopak budete potřebovat dohledat nějaký doklad. Moc ráda pomůže.