Zkracujeme dodací lhůty

S jarem přišla doba zkracování – na náš vozík si teď počkáte maximálně 2 týdny.

Sezóna je v plném proudu a nám je jasné, že ne každý je ochoten na vozík čekat měsíc nebo i déle. Nechceme se chlubit, ale za poslední půl rok se nám povedlo výrobu zrychlit tak, že budeme od poloviny května schopni naše vozíky dodávat do týdne, maximálně do 14ti dnů.

S jarem zkrátka přišla doba zkracování, jako v Postřižinách Jiřího Menzela 😉

Jak už jsme psali v článku o výrobě (Recept na vozík KoloFogo), není toho málo, co je potřeba na takový jeden vozík dát dohromady. V lecčems nám ale pomůžou technologie.

Například co se řady drobnějších součástek týče. Ty se doposavad objednávaly, což zbytečně zatěžovalo logistiku, která neustále kontrolovala skladové zásoby i dostupnost zboží (některé ze zmiňovaných drobných věcí jako například kluzná pouzdra nebyla u dodavatelů vždy skladem, nebo jen v omezeném množství), nemluvě už o tom, že se zboží často vozilo z centrálních skladů do meziskladů a pak teprve k nám. Jen těch kilometrů, co to našněrovalo po republice… Pořizujeme si 3D tiskárnu a veškerý tenhle drobný materiál – a že ho není málo – si budeme dělat sami.

V dnešní době už to není nijak převratná věc, my bychom ale do budoucna rádi 3D tisk využívali v ještě větší míře. Samotnou výrobu rámů zatím výraznější změna nečeká, ale jen zatím. Povedlo se ji nicméně výrazně urychlit, z čehož máme rovněž velkou radost. A totéž platí i o výrobě čalounění.

Ale abychom to shrnuli: platí, že počínaje 15. květnem zkracujeme dodací lhůty ze 4 na max 2 týdny.

Váš zájem nás moc těší, své dotazy, případně poptávky posílejte buď na e-mail info@redfleck.cz, nebo klidně volejte na 724 014 416.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *