Zkracujeme dodací lhůty

S jarem přišla doba zkracování – na náš vozík si teď počkáte maximálně 2 týdny.

Sezóna je v plném proudu a nám je jasné, že ne každý je ochoten na vozík čekat měsíc nebo i déle. Nechceme se chlubit, ale za posledních pár týdnů se nám povedlo výrobu zrychlit tak, že jsme už teď schopni naše vozíky dodávat maximálně do 14ti dnů.

Jak už jsme psali v článku o výrobě (Recept na vozík KoloFogo), není toho málo, co je potřeba na takový jeden vozík dát dohromady. Navíc, ne všechno si vyrábíme sami, například brzdy. Naštěstí jsme se v posledním půl roce dobře zásobili.

V něčem nám už delší dobu pomáhají i technologie. Například co se řady drobnějších součástek týče. Ty se doposavad objednávaly, což zbytečně zatěžovalo logistiku, která neustále kontrolovala skladové zásoby i dostupnost zboží (některé ze zmiňovaných drobných věcí jako například kluzná pouzdra nebyla u dodavatelů vždy skladem, nebo jen v omezeném množství), nemluvě už o tom, že se zboží často vozilo z centrálních skladů do meziskladů a pak teprve k nám. Jen těch kilometrů, co to našněrovalo po republice… Pořídili jsme si 3D tiskárnu a veškerý tenhle drobný materiál – a že ho není málo – si děláme sami.

Samotnou výrobu rámů zatím výraznější změna nečeká, ale jen zatím. Povedlo se ji nicméně výrazně urychlit, z čehož máme rovněž velkou radost. A totéž platí i o výrobě čalounění.

Ale abychom to shrnuli: platí, že počínaje 10. květnem zkracujeme dodací lhůty ze 4 na max 2 týdny.

Váš zájem nás moc těší, své dotazy, případně poptávky posílejte buď na e-mail info@redfleck.cz, nebo klidně volejte na 724 014 416.