Rezervujte si termín

Jestli chcete náš kočárek za kolo vyzkoušet, nabízíme Vám možnost testovací jízdy zdarma, a to po lesních cestách a trailech v okolí Proseče u Skutče, kde vyrábíme. S kočárkem u nás můžete jezdit až 4 hodiny.

Níže najdete rezervační formulář. Vyplňte jej prosím, a pošlete. Obratem Vám termín potvrdíme, nebo navrhneme jiný.

Když si k nám naplánujete výlet na celý víkend, půjčíme Vám na tu dobu vozík za zvýhodněnou cenu 750 Kč (normálně účtujeme za víkend 900 Kč).

Půjčovné odečítáme z ceny

Pokud se rozhodnete po vyzkoušení u nás kočárek koupit (stačí přitom dát nám vědět do měsíce, tzn. 30-ti dnů od zapůjčení), odečteme Vám případně naúčtované půjčovné do výše až 1950 Kč z pořizovací ceny.

Poznámka na okraj: Zálohu ani půjčovné není bohužel možné hradit platební kartou.

Těšíme se na Vás!

OBECNÉ ZÁPŮJČNÍ PODMÍNKY:

1. Kočárek pronajímáme pouze osobám starším 18-ti let po předložení občanského průkazu a jednoho dalšího dokladu.

2. Termín pronájmu je možno předem rezervovat osobně, telefonicky či e-mailem. Není-li rezervovaný předmět pronájmu (kočárek) převzat v dohodnutý den vypůjčitelem do 19.00 hod., může být zapůjčen dalšímu zájemci o pronájem.

3. Kočárek je zapůjčen na základě písemného stvrzení pronájmu.

4. Kočárek můžete v naší půjčovně vyzvednout mezi 14.00 a 19.00 hod. předchozího všedního dne a vrátit do 12.00 hod. následujícího dne od doby účtované zápůjčky. (Tj. kočárek půjčovaný na středu můžete vyzvednout v úterý mezi 14.00 a 19.00 hod. a vrátit ve čtvrtek do 12.00 hod., kočárek půjčovaný na víkend můžete vyzvednout v pátek mezi 14.00 a 19.00 hod. a vrátit v pondělí do 12.00 hod.). Individuální domluva je případně možná.

5. Je-li pronajatý kočárek vrácen později než výše uvedeno, je tento den (doba) do pronájmu účtován.

6. Vypůjčitel skládá vratnou zálohu – „kauci“ a úhradu půjčovného oproti „dokladu o úhradě zálohy“ se specifikací pronajatého předmětu.

7. Vratná kauce i půjčovné je vždy placeno předem při převzetí zapůjčované věci a úhrada probíhá výhradně v hotovosti.

8. Kočárek nesmí být půjčován „třetí straně“, za kočárek je zodpovědný vždy vypůjčitel.

9. Kočárek musí být vrácen ve stejném stavu, v jakém byl zapůjčen – čistý, nepoškozený. V případě silného znečištění bude zákazníkovi účtována částka 300 Kč za vyčištění. V případě, že pronajatá věc je vrácena včas a v pořádku, kauce je vyplacena okamžitě v hotovosti oproti vrácenému zboží.

10. V případě poškození se zákazník zavazuje uhradit opravy v plné výši. Pokud je ohrožena funkčnost výrobku, hradí vypůjčitel pořizovací cenu výrobku v plné výši a tento je mu následně ponechán.

Rezervujte si termín. Obratem Vám ho potvrdíme