Na víkend i na dovolenou

Je to tak, vozík si u nás můžeš i půjčit – na den, na víkend, na týden nebo i na víc dní, jak budeš potřebovat. K dispozici jsou Ti vozík pro děti i nákladní verze Cargo. Zapůjčení je ideální volba pro všechny, kdo by vozík jinak přes rok nevyužili.

Každopádně doporučujeme vozík si u nás v dostatečném předstihu rezervovat, jinak Ti nemůžeme zapůjčení ve vybraném termínu garantovat. Počítej prosím s tím, že je ideální dát nám vědět aspoň pět dní předem.

I v akutních případech se však dá najít řešení, protože jsme výrobci, ne jen zprostředkovatel a pronajímatel. Zkus nám jednoduše zavolat nebo napsat e-mail.

Půjčovné odečítáme z ceny

Vozík zapůjčujeme i na otestování všem, kteří by si jej rádi pořídili. Pokud se po vyzkoušení rozhodneš ho u nás koupit (stačí přitom dát nám vědět do měsíce, tzn. 30-ti dnů od zapůjčení), odečteme Ti půjčovné do výše až 1950 Kč z pořizovací ceny.

Poznámka na okraj: Zálohu ani půjčovné není bohužel možné hradit platební kartou.

 

CENÍK
délka zápůjčky / cena

1 den…………………………….900 Kč
2 – 3 dny……………………..1200 Kč
6 dnů………………………….1950 Kč
7 – 10 dnů………………….2800 Kč
každý další den………..300 Kč

vratná kauce…………..5000 Kč

ZÁPŮJČNÍ PODMÍNKY:

1. Vozík za kolo pronajímáme pouze osobám starším 18-ti let po předložení občanského průkazu (v případě korespondenční zápůjčky, kdy vozík posíláme, vyžadujeme sken dokladu).

2. Termín pronájmu je vhodné rezervovat předem, ať už osobně, telefonicky či e-mailem. Není-li rezervovaný předmět pronájmu (vozík za kolo) převzat v dohodnutý den vypůjčitelem do 19:00 hod., může být zapůjčen dalšímu zájemci o pronájem.

3. Vozík je zapůjčen na základě písemného stvrzení pronájmu (v případě korespondenční zápůjčky, kdy vozík posíláme, vyřizujeme stvrzení nájmu e-mailem).

4. Vozík můžete v naší půjčovně vyzvednout mezi 14:00 a 19:00 hod. předchozího všedního dne a vrátit do 12:00 hod. následujícího dne od doby účtované zápůjčky. (tj. vozík půjčovaný na středu můžete vyzvednout v úterý mezi 14:00 a 19:00 hod. a vrátit ve čtvrtek do 12:00 hod., vozík půjčovaný na víkend můžete vyzvednout v pátek mezi 14:00 a 19:00 hod. a vrátit v pondělí do 12:00 hod.). Individuální domluva je vždy možná, jen prosíme, dejte vědět předem.

5. Je-li pronajatý vozík vrácen později než výše uvedeno, a to bez předchozí domluvy, je tato doba (zpoždění) připočtena k pronájmu.

6. Vypůjčitel skládá vratnou zálohu – „kauci“ a úhradu půjčovného oproti „dokladu o úhradě zálohy“ se specifikací pronajatého předmětu (v případě korespondenční zápůjčky, kdy vozík posíláme, skládá vypůjčitel zálohu bezhotovostně na náš účet).

7. Vratná kauce i půjčovné jsou vždy placeny předem, a to buď oproti převzetí zapůjčované věci, nebo oproti potvrzení o odeslání vozíku kurýrní službou PPL (v případě korespondenční zápůjčky).

8. Vozík nesmí být půjčován „třetí straně“, za vozík je vždy zodpovědný vypůjčitel.

9. Vozík musí být vrácen ve stejném stavu, v jakém byl zapůjčen – čistý, nepoškozený. V případě silného znečištění bude zákazníkovi účtována částka 300 Kč za vyčištění. V případě, že pronajatá věc je vrácena včas a v pořádku, kauce je vyplacena okamžitě v hotovosti oproti vrácenému zboží (v případě korespondenční zápůjčky, kdy vozík posíláme, vracíme kauci bezhotovostně na účet vypůjčitele).

10. V případě poškození se zákazník zavazuje uhradit opravy v plné výši. Pokud je ohrožena funkčnost výrobku, hradí vypůjčitel pořizovací cenu výrobku v plné výši, a tento je mu následně ponechán.

Rezervujte si termín. Obratem Vám ho potvrdíme