Kolofogo Tahoe kickstand

Říjnová akční nabídka

Máme pro Vás speciální podzimní nabídku – až do konce října můžete náš model Tahoe pořídit se slevou 10 %, ušetříte tak až 3460 Kč.

Neváhejte a objednejte v našem e-shopu. Nebo si klidně vozík i předobjednejte. Doba je trochu složitější, prakticky celý rok bojujeme s delšími dodacími lhůtami, nemluvě o tom, že tařka všechno zdražuje.

Mírně zdražit budeme muset i my, abychom alespoň částečně kompenzovali celoroční nárůsty cen, hlavně surového materiálu.

Pokud už jste se rozhodli, že byste si chtěli pořídit právě náš vozík, ale zatím jej nepotřebujete, stačí, když nám napíšete na info@redfleck.cz a vozík si předobjednáte. Všem, kteří se nám takhle ozvou do 31. října, garantujeme u modelu Tahoe nabízenou akční cenu 29.879,- Kč (31.139,- Kč za celočernou verzi čalounění).

V rámci předobjednávky přitom můžete zaplatit až dva týdny před dodáním vozíku.

Tahoe je klasická a ideální verze vozíku pro bikery se stojánkem místo nápravy. Už v téhle verzi lze vozík snadno složit do kufru auta. Boční okénka jsou řešena pevně našitou slídou, nelze je tudíž odepínat – výjimkou je jen vstup do kočárku, tam slídu odepínat lze; pod slídou je pak klasická ochranná síťovina proti hmyzu a nečistotám.

V ceně modelu je i ochranná fólie proti prachu, kamínkům a blátu.