Jdeme vám naproti

Těší nás, že se naše vozíky líbí a že je o ně zájem. Máme taky radost z toho, že kvůli nim vážíte cestu až za námi do Proseče.

Aby to nebyla jediná možnost, jak náš vozík vidět a vyzkoušet, jednáme s obchodníky, kteří by vám otestování zprostředkovali. Ideální by samozřejmě bylo, abyste u nich našli KoloFogo na prodejně, ale ne vždycky se to povede.

Každopádně u nich zatím najdete naše promo materiály a budete se jich moct zeptat na to, co vás zajímá. Všichni náš vozík viděli, otestovali ho nebo si jej alespoň osahali.

S kým prozatím jednáme?

V Praze

Bike Notoric Honzy Šťastného (mimochodem, udělá vám mezi řečí i moc dobrý kafe)

S Honzou se známe už dva roky. Kupoval u nás vozík pro svého klienta, pak vozík pro sebe a nakonec vozík pro svého kamaráda, kterému šel za svědka. Moc nás jeho důvěra těší, protože kolům rozumí a potrpí si na kvalitu.

SkiAndBike Kunratice Martina Řezníka

S Martinem jsme se poprvé viděli před pár dny, ale jeho obchod na nás udělal dobrý dojem. Je tak trochu stranou centra, ale to je vlastně pro bikeshop ideální, ne? Kola a vozíky tam můžete otestovat bez obav, že vás srazí auto. Leží kousek od rybníku Ohrada, na dohled od Údolí Kunratického potoka.

V Brně

Cyklospeciality Ondry Bruneckého (dělá taky moc dobrý kafe, jako Honza Šťastný)

S Ondrou se známe už několik let. Testovali jsme naše první vozíky ještě s rovnou tažnou tyčí za „jeho“ ikonickou skládačkou bromptonem. Jó, a taky mi vyprávěl o fenoménu divadla samurajských frašek Kjógen, které v Brně provozují jeho kamarádi a sem tam s ním jezdí a hostují po celé republice, včetně Prahy.

Ve Žďáru nad Sázavou

Cyklo Chlubna Radka Chlubny

S Radkem Chlubnou jsme se stejně jako s Martinem Řezníkem potkali teprve před pár dny, ale bylo to fajn. Náš vozík ho zaujal, ale ve svém útulném shopu mě pak uvítal s tím, že velkým fandou vozíků není. Vysvětloval jsem mu, že nejdeme vyšlapanou cestou a snažíme se bikery s dětmi dostat ze silnic do terénu. No, další dítě si kvůli nám pořizovat nebude, ale myslím, že jsme ho přece jen přesvědčili o tom, že má naše řešení smysl 😉

Ve Skutči

Cyklo Jožák Jiřího Jožáka

Jiří Jožák je další z fachmanů a srdcařů. Nám je nejblíž, najdete ho ve Skutči. Byla by ostuda neoslovit ho. Náš vozík u něj zatím sice nenajdete, ale může vám o něm něco říct. Najdete u něj u naše promo materiály.

Seznam obchodů, s nimiž jsme dojednali spolupráci, najdete v budoucnu v rubrice „Testovací jízda“.

Testovací jízda