Zakázkově? Na míru a výhodně

Je nám jasné, že ne každému musí nutně vyhovovat naše nabídka 3 modelů s pevně daným stupněm vybavení a příslušenství. Poptat u nás ale můžete i vlastní originál.

Všichni, kteří by si svůj kočárek nebo vozík za kolo představovali krapet jinak, než jak jsme je zařadili do nabídky, mají teď šanci dát si dohromady svůj vlastní originál. A to za výhodnou cenu ?

No ehm, ne že bychom kvůli tomu najednou nabízeli třeba jiný tlumič nebo brzdu. Ale můžeme třeba sladit barvu rámu kočárku s barvou Vašeho kola (standardně rám lakujeme načerno). K červenému čalounění a červenému kolu tak můžeme nechat udělat červený rám atd.

Především ale platí, že si zgruntu a podle svého poskládáte vybavení a příslušenství kočárku. Mrkněte do našeho e-shopu, nevšímejte si chvíli cen tam uvedených a sepište seznam všeho, co by se Vám hodilo. Následně se rozhodněte, jestli chcete jen vozík za kolo, nebo kombinaci vozíku s kočárkem. A pak nám to všechno pošlete na info@redfleck.cz. My Vám to výhodně naceníme.

UVEDU PŘÍKLAD: víte, že budete chtít kombinaci vozíku s kočárkem. Budete chtít nejvyšší verzi výbavy, tj. hlavně odepínací boční okénka a boční polstrování.

Naproti tomu nebudete potřebovat kapsičku na pití a opěrku hlavy. Postrádat můžete dokonce i spodní kapsu a blatník.

K tomu si naopak vezmete ochrannou fólii proti kamínkům a blátu, miminkovník a stojánek.

Normálně tak trochu chaos – čalouněním zčásti model Tahoe (bez spodní kapsy), zčásti model Trayecto (odepínací boční okna) i model Dusky (bez opěrky hlavy). Zakázkově je to ale naprosto v pořádku.

Prostě pošlete seznam všeho, co byste potřebovali, na info@redfleck.cz, my to naceníme a pošleme Vám nabídku. K té se pak dá ještě libovolně přidávat, nebo z ní naopak libovolně ubírat. Dokud nebudete úplně spokojení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *