Měníme zažitý. Jasně že k lepšímu

Rozhodli jsme se vyjít lidem vstříc a výrazně zlevnili náš základní model Tahoe. Super, ne?

Nééé, fakt ? Dali jsme si za cíl konečně zásadně nabourat hegemonii všech těch dvoukoláků, který si lidi pořizujou, a prostě jsme to riskli. Když už, tak už.

Leckomu můžou prostě dvoukoláky víc vyhovovat, o to se nepřu, ale leckdo, kdo by ocenil originálnější řešení, nás ani nevyzkouší jen proto, že jsme exotický a ke všemu drahý. Přitom pokud by platilo jen to první a ne to druhý, možná by nám šanci dal. Ale že platí první i druhý, mávne nad tím rukou. Tím spíš že to druhý je tak choulostivej exponent jako je cena ?

Nově proto nabízíme náš základní model Tahoe za 23.590 Kč, aby si mohlo výhody jednokolky užít víc lidí. Tohohle krasavce dodáváme standardně se stojánkem, nic vám ale nebrání v tom, abyste ho – pokud budete chtít – dodatečně nevybavili nápravou s dvěma kolečky, která z něj jakožto plnokrevného vozíku za kolo udělá i kočárek.

Jinými slovy, koupit ho můžete jako vozík, ale prodávat dál i jako potenciální kočárek. Dovybavit si ho můžete kdykoliv vy, nebo jeho další majitel.

Takže čím vším vlastně Tahoe disponuje?

– rám se dá složit do stejného paklu jako ostatní modely. Na delší cesty ho tudíž můžete pohodlně složit i do kufru malého auta
– dík tomu, že nemá nápravu, jen stojánek, je celý vozík přeci jen lehčí – má cca 11 kg
– veškeré součásti rámu jsou kompatibilní s vyššími modely (lze na ně tudíž dodatečně namontovat kotoučovou brzdu a další příslušenství)
– čalounění je jednodušší, ale i díky tomu je celková váha vozíku nižší. Nicméně nechybí ani odkládací prostor, který je řešený zadní kapsou
– čelní či chcete-li přední okno je řešené odepínací slídou, pod níž je odvětrávací síťovina. Boční okna tvoří napevno našitá čirá fólie

Samozřejmostí u nás je, že si k dané konfiguraci každého modelu nemusíte už nic dokupovat. Myslíme tím, že abyste s tím či oním modelem vyjeli, nepotřebujete koupit zvlášť tažnou tyč, kolečka či kýho čerta, protože všechno potřebné – u každého modelu něco jiného – je už v ceně. Nečekejte tudíž žádné překvápko typu „batteries not included“ ?

Na závěr už jen v pár bodech co Vám naše základní verze přinese:

– nesrovnatelný komfort ježdění s dítětem v terénu (jednokolka s kvalitním tlumičem)
– vozík, který můžete složit a tudíž převážet i v malém autě
– možnost kdykoliv jej dovybavit další příslušenstvím, které rozšíří škálu jeho využití

Tož tak. Vyzkoušejte ho KoloFogo i Vy, stačí nám napsat ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *